Potrzebujesz nadziei i zachęty?
Chcesz ożywić swoje życie duchowe?

Zapisz się, aby otrzymywać codzienne duchowe rozważania „Dwutygodniowa podróż z Psalmami”. Każdego dnia odkryjesz inną prawdę, która podniesie Cię na duchu, zainspiruje do wniosków i przełoży się na Twoje życie.

Subskrybuj tutaj

🎁

Zgoda RODO *

Dane przechowuję w tajemnicy. Przeczytaj Polityka prywatności

O moim blogu, Biblia i Dusza

Czy pragniesz zachęty i umocnienia w wierze? Czy zastanawiasz się, jak wdrożyć prawdy biblijne w praktykę naszego codziennego życia w obecnych czasach? Czy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o chrześcijaństwie?

W takim razie Biblia i Dusza jest dla Ciebie. Razem będziemy badać duchowe prawdy, aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Dowiemy się, jak Biblia może nas prowadzić w życiu i pomagać w podejmowaniu mądrych wyborów, żeby móc rozumnie kierować swoim życiem.

Subskrybując mojego biuletynu, będziesz otrzymywać ode mnie wiadomości, gdy opublikuję coś nowego. Nie zaleję Twojej skrzynki pocztowej niechcianymi treściami.

O mnie

Pasją Carol jest uczynienie Biblii zrozumiałą i pożyteczną w codziennym życiu—pokazanie, że Słowo Boże odpowiada na nasze pytania dotyczące celu naszego życia. Przez lata zaangażowana była w pracę z młodzieżą, organizację obozów językowych oraz nauczanie języka angielskiego. Ostatnio rozpoczęła też prowadzenie bloga, aby zachęcać czytelników w wierze, oraz napisała powieść przygodową dla młodzieży, How to Kill a Giant (“Jak zabić giganta”), opublikowaną przez Elk Lake Publishing Inc. w 2023 roku.

Carol zawsze czuła się jak outsider. Urodziła się w Afryce Północnej w rodzinie amerykańskich rodziców i dorastała we Francji. Gdy miała 15 lat jej rodzina niespodziewanie przeprowadziła się do USA, do Filadelfii przez co musiała się zaadaptować do nowego środowiska i do amerykańskiego stylu życia.

Po ukończeniu Pennsylvania State University, Carol dołączyła do armii w poszukiwaniu przygód. Stacjonowała w egzotycznych, jak dla niej miejscach, takich jak Kalifornia, Arizona i Teksas. Kiedy minął okres jej służby, wyruszyła do Chicago, aby spędzić rok w Moody Bible Institute.

Carol lubi zajmować się swoim kotem, Tabasco, oglądać dobre kryminały i ekscytować się podczas oglądania meczów NFL. Można się z nią skontaktować poprzez jej stronę internetową lub Facebooka.

Czy mogę Cię na chwilę przeszkodzić?

Suskrybuj mój kanał a otrzymasz komentarze do Psalmów, które zbudują Twoją wiarę i wzmocnią Twoją nadzieję.

Przeczytaj politykę prywatności.