O mnie

Pasją Carol jest uczynienie Biblii zrozumiałą i pożyteczną w codziennym życiu—pokazanie, że Słowo Boże odpowiada na nasze pytania dotyczące celu naszego życia. Przez lata zaangażowana była w pracę z młodzieżą, organizację obozów językowych oraz nauczanie języka angielskiego. Ostatnio rozpoczęła też prowadzenie bloga, aby zachęcać czytelników w wierze, oraz napisała powieść przygodową dla młodzieży, How to Kill a Giant (“Jak zabić giganta”), opublikowaną przez Elk Lake Publishing Inc. w 2023 roku.

Carol zawsze czuła się jak outsider. Urodziła się w Afryce Północnej w rodzinie amerykańskich rodziców i dorastała we Francji. Gdy miała 15 lat jej rodzina niespodziewanie przeprowadziła się do USA, do Filadelfii przez co musiała się zaadaptować do nowego środowiska i do amerykańskiego stylu życia.

Po ukończeniu Pennsylvania State University, Carol dołączyła do armii w poszukiwaniu przygód. Stacjonowała w egzotycznych, jak dla niej miejscach, takich jak Kalifornia, Arizona i Teksas. Kiedy minął okres jej służby, wyruszyła do Chicago, aby spędzić rok w Moody Bible Institute.

Carol lubi zajmować się swoim kotem, Tabasco, oglądać dobre kryminały, i ekscytować się podczas oglądania meczów NFL. Można się z nią skontaktować poprzez jej stronę internetową lub Facebooka.

Czy mogę Cię na chwilę przeszkodzić?

Suskrybuj mój kanał a otrzymasz komentarze do Psalmów, które zbudują Twoją wiarę i wzmocnią Twoją nadzieję.

Przeczytaj politykę prywatności.