O mnie

Kilka lat temu Carol wyruszyła w ekscytującą podróż, jaką jest pisanie. Założyła niniejszy blog, aby zachęcać czytelników do wiary. Napisała też swoją pierwszą powieść dla gimnazjalistów Jak zabić olbrzyma, którą zamierza opublikować do końca 2022 roku. Jej pragnieniem jest sprawić, by Biblia była zrozumiała i zachęcić do stosowania jej przesłań w życiu codziennym – być może dlatego, że sama zauważa jej przydatność.

Carol zawsze czuła się jak outsider. Urodziła się w Afryce Północnej w amerykańskiej rodzinie a dorastała we Francji. W wieku 15 lat jej rodzina niespodziewanie przeprowadziła się do USA, w okolice Filadelfii z powodu pogarszającego się stanu zdrowia matki. Zmiana jej życia na amerykański w trakcie liceum było niemałym wyzwaniem.

Po ukończeniu Penn State Carol wstąpiła do armii w poszukiwaniu przygód. Stacjonowała w egzotycznych dla niej miejscach, takich jak Kalifornia, Arizona i Teksas. Kiedy czas służby się skończył, zamieszkała w Chicago, aby przez rok uczyć się w Moody Bible Institute.

Później Carol przenosi się do Polski do Krakowa, gdzie prowadzi kursy angielskiego dla dorosłuch i organizuje obozy językowe w okresie letnim. Jej celem na tym blogu jest pokazanie, że Biblia zawiera odpowiedzi na wszelkie nurtujące ludzi pytania i ma praktyczne zastosowanie w naszym życiu nawet we współczesnym świecie.

Carol lubi opiekować się swoim kotem Tabasco, zwiedzać nowe miejsca (pominąwszy czas pandemii) i oglądać filmy kryminalne.

Czy mogę Cię na chwilę przeszkodzić?

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych wpisach. Obiecuję, że niezbyt często.

Przeczytaj politykę prywatności.